Mega Led Ekran Kiralama

Mükemmel görüntü kalitesi için çalışıyoruz...

LED Ekran kiralamak için bizimle iletişime geçin en uygun fiyat ve profesyonel hizmet garantisi ile sizde projelerinizde bir adım öne çıkın.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için, profesyonel ekip ve ekipman hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Açılış organizasyonu, tanıtım etkinlikleri, reklam, konser etkinlikleri, mitingler ve diğer her alanda tercih edebileceğiniz ses, görüntü, ışık ve sahne sistemleri için de firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Led Ekran Nedir?

Led ekran; yüksek kaliteli dışı kaplı ledlerin bir araya gelmesiyle oluşan görüntü sistemleridir. Led ekranlar yüksek ışık gücüne sahip sistemlerdir. Monitör ve televizyona benzerler. Led ekranlarda koruyucu cam yoktur. Böylece gün ışığında yansıma ve parlama olmadan kaliteli bir görüntü verirler. Bilgisayar ya da harici disklerden alınan dijital görüntüler ekrana aktarılır. Hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanılabilir.

Led Ekran Kiralama Hizmeti Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilir?

  • Fuar Organizasyonu : Fuar tanıtım etkinliklerinizde, markanızın ve firmanızın tanıtımını yapmak için görüntü hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tanıtım filmlerinizi müşterilerinize izletebilir, markanızın ve firmanızın akılda kalıcılığını artırabilirsiniz.
  • Konser Etkinlikleri : Konser ve diğer tüm sahne organizasyonlarında, helikopter çekimi ve diğer tüm kamera çekimlerini led ekranlara görüntü olarak verebilir, canlı yayın yapabilirsiniz.
  • Reklam Etkinlikleri : Markanızın veya firmanızın reklamı için, cadde ve sokaklarda, reklam araçlarında led ekranlarımız ile yaptığımız profesyonel reklam ve tanıtım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.